Hemen zaude: Hasiera Partehartzaileak

Partehartzaileak

GRADUA / MASTERRA

KURTSOA

PROIEKTUA

PARTEHARTZAILEAK

 

 

 

 

 

 

 

Energiaren

Ingeniaritza

 

 

1. maila

Haize-errota eramangarri baten diseinua eta gauzapena

Telmo Fernández Intxaurrandieta

Amaia Izcue López

Eneko Landa Ansa

Haizea Meoqui Martínez de Icaya

Amaia Narbarte Álvarez

 

2. maila

Energia elektriko beharra %100 energia berriztarriz

hornitutako uharte baten kasuaren azterketa

Jon Beldarrain Portugal

Haritz Berasategui Eizaguirre

Santiago Carneiro Arbide

Ander Gibello Arocena

 

 

 

3. maila

Inguru isolatuetako ikerketa

estazioen errekerimendu elektriko eta termikoen

hornikuntza

 

Xabier Dorronsoro Martínez

Karl Koppel,

Ander Navarro Maqueda

Jon Ormaetxea Muguerza

Iñaki Salaberria Beitia

Gorka Sorarrain Agirrezabala

 

 

 

 

 

 

Ingeniaritza

Biomedikoa

 

 

1. maila

Erresonantzia magnetiko bidezko irudigintza

makinaren kontrol sistema

Xabier Bernedo Echenagusia
Aritz Guinea Paños
Jon Andoni Juarez Abarrategui
Mikel Larrabe Bilbao
Jagoba Zuluaga Ayesta

 

2. maila

Desarrollo de soluciones para pacientes con

artritis crónica

Unai Arbulu

Aitor Diaz

Gorka Igartiburu

Uzuri Urtaza

 

 

3. maila

Development of an infant incubator

Ana Carrasco

Uxune Gomez de Segura

Amaia Legido

Claudia Goenaga

Saioa García

Sara Caicedo

 

 

 

Prozesu

Industrialetako

Ekoteknologien

Ingeniaritza

1. maila

 

2. maila

Lata zanpatzaile baten analisia, diseinua eta

fabrikazioa

 

 

Andoni Alonso

Uxue Iturriondobeitia

Nerea Sánchez

Itxaro Sukia

 

3. maila

Old School Skate prototipo baten diseinu eta

fabrikazioa

 

Julen Agirre

Antonio Marangi

Xanti Nazabal

Jon Ander Zelaiaran

 

 

 

 

 

Industria Diseinuko

eta

Produktu

Garapenerako

Ingeniaritza

 

 

1. maila

Kortxo-kentzeko baten berdiseinua

 

 

Lander Arevalo Ochandategui

Nerea Galdos Andres

Zuriñe Muneta Ganuza

Leire Pardo Andikoetxea

Ione Uriarte Iñurrategui

 

2. maila

Ilea ebakitzeko makina komertzial baten

berdiseinua

 

Aitor Fdez Gutierrez

Borja Alcantara Corrales

Jone Urizar Bengoa

Idoia Landa Oregi

 

 

3. maila

Berrikuntza beira ontzietan - GORA

 

 

Garazi Conde Orube

Amaia Echenagusia Fadrique

Eider Iturralde Arotzena

Garoa Mancisidor Aranguren.

 

 

 

 

 

 

 

Industria

Elektronikako

Ingeniaritza

 

 

1. maila

Grabitatearen azelerazioaern neurketa

 

Iñaki Argatxa Erezuma

Ander Arruti Lapeira 

Maider Iriberri Mugica 

Axel Vitoria Belaunzaran 

Aitor Zabalo Rios 

 

 

2. maila

Audio Anplifikagaiua

 

 

Mikel Soto

Mikel Sagarna

Iker Borrego

Iker Otaegi

Aitor Iraeta

Mikel Rodriguez

 

 

3. maila

Errobot filogidatua

 

 

Koldo Alaez Hidalgo,

Aitor Burdaspar Otaegui

Xabier Elizegi Aiertza

Jon Etxezarreta Garate 

Joel Martinez Castro

Ander Udabe Zabala

 

 

 

 

 

 

Informatikako

Ingeniaritza

 

 

1. maila

DESERT RUN: joku interaktiboa.

 

Jon Amuchastegui Abad

Jon Fernandez Bedia

Bingen Galartza Iparragirre

Antton Puy Aramburu

Lucas Sousa de Freitas

 

 

2. maila

VEGETTA- Ortu ekologiko baten kudeaketa

Xanti Leonet Artola

Aitor Llop Auzmendi

Markel Txasko Arregui

Aitor Vidarte Berasategui

Aitor Osa Larrabe

 

3.maila

GestAir: Aereportu Sistema Kudeaketa

Irati Eraña Robles

Mikel Arizmendiarrieta Narbaiza

Xabier Jauregi Aguirre

 

Mekanikako

Ingeniaritza

 

 

1. maila

Orioko zubiaren egurrezko maketaren

diseinu eta eraikuntza

Asier Arizmendiarrieta Marina 

Asier Bayon Sanz 

Jon Etxezarreta Irizar 

Koldo Intxausti Sanchez 

Iñigo Ozcariz Garcia 

 

 

 

2. maila

MUkeys: Forja Prozesua ezartzeko

bideragarritasun azterketa 

Laura Axpe 

Leire Elorza 

Nagore Etxebarria 

Asier Galarza 

Iñaki Leciñana 

Alaitz Martinez 

Biotza Zubia 

 

 

 

3. maila

ProLaunch

Leire Iriberri Mugica

Xabat Lasa Larrarte

Ander Nazabal Etxeberria

Kepa Eizaguirre Garmendia

Bogdan Popa

Uxue Manterola Loinaz

 

 

 

 

 

 

 

Industria

Antolakuntzako

Ingeniaritza

 

 

1. maila

Kortxo-Kentzekoen analisia

Leire Alberdi Zenarrutzabeitia

Unai Azcue Etxeberria

Leire Eguia Martinez

Martin IguiñizMichelena

Marina Rodriguez Lopez

Uxue Urbizu Echezarreta

 

 

2. maila

Industrialización de un portamanguetas

Irati Abaunz Zubia

Enara Alfonso Ibarguren

Iker Elizburu Elgarresta

Ignacio Emparanza Fenoll

 

 

3. maila

The Key of Amazon´s Success

Eneko Aizpitarte Zabarte

Asier Mairal Sanz

Jon Michelena Vicente

Sylvain Scô´mer Bacquier

 

 

 

 

 

Telekomunikazio

Sistemen

Ingeniaritza

 

 

1. maila

The Binding of Silence

Xarmant Simon Eguilaz

Aitor Urrutia Garcia

Josu Otegi Aizarna

Beñat Mugika Aztiria

Nikolas Berraondo Imedio

 

2. maila

Ibilgailu autonomoa

 

 

Unai Iraeta Plazaola

Iker Mendi Manteca

Julen Uribarren Ugarte

Aitor Barreiro Martinez

 

3. maila

Osakidetza Komunikazioak

 

Mireia Amezua Petralanda

Ekaitz Irusta Zubillaga

Martin Larrañaga Unanue

Igor Okina Mugika

 

Produktu eta

Zerbitzuen

Diseinu Estrategikoa

Unibertsitate Masterra

 

 

1. maila

KIRA

Erik Aramburu

Maite Elcoro

Gentzane Bilbao

 

Enpresa Berrikuntza eta

Proiektu

Zuzendaritzan

Unibertsitate Masterra 

 

 

1. maila

Smart Bearings

Borja Angulo Zubizarreta

Laura Lago Buenestado

Maria Lopetegi Azcue

Carolina Mejía Niño

 

Sistema Txertatuak

Unibertsitate Masterra

 

1. maila

 

 

Energia eta Potentzia

Elektronika

Unibertsitate Masterra

 

1. maila

Motoreak kontrolatzeko potentzia maila anitzeko

bihurgailu baten diseinu eta garapena

Beñat Altzibar

Lorena Semper

Diego Alexis Aragon

 

 

 

 

 

Industria Ingeniaritza

Unibertsitate Masterra

 

 

1. maila

Gas turbina baten diseinua

Oier Garcia Zalacain

Federico Garcia-Bragado Ezpeleta

Irati Malkorra Sarasola

Elene Santos Zalacain

Oihane Larrañaga Eceiza

 

 

 

2. maila

Irrati kontrol ekeltrikodun kotxe

batentzako karrozeria autoeramangarri baten

garapena

Beñat Arostegi Gurruchaga

Borja Conde Vivanco

Enetz Chomón Apraiz

Imanol Otegi Arranz

Joanes Sendón Verdini

Asier Gurrutxaga Suarez

Unai Ruiz Arego